Mrazom sušené Tofu, výživa a kvalitné FD Tofu na instantné polievky

FD Tofu * informácie o produkte: * funkcie:---nie vyprážané, nie je to napuchnuté, žiadne umelé farbivá, konzervačné látky alebo iné prísady---bez lepku---iba odniesť vody---zachovať dokonale výživa fakty z čerstvej zeleniny. * Funkcie tofu: V tradičnej čínskej medicíny, tofu je správne...

Podrobnosti o produkte

FD Tofu

* Informácie o výrobku:

Názov produktu

Mrazom sušené Tofu

Pôvod

Čína

Spracovanie typu

Zmraziť sušenie (FD)

Materiál

Tofu

Tvar

Plátky/pásy/kocky

Čistota

100%

Vlhkosť

5%

Balenie

PE vrecko + obal alebo podľa požiadaviek klientov

Čas použiteľnosti

24 mesiacov

MOQ

500 kg

* Funkcia:

---nie vyprážané, nie je to napuchnuté, žiadne umelé farbivá, konzervačné látky alebo iné prísady

---žiaden lepok

---iba odniesť vodou

---zachovať dokonale výživa fakty z čerstvej zeleniny.

* Funkcie Tofu:

V tradičnej čínskej medicíny, tofu je správne pre tých, ktorí sú slabí, podvýživou, nedostatkom krvi a qi; je vhodná na staré, štíhla alebo iným spôsobom; vhodný pre tých, s vysokým obsahom tuku v krvi, vysoká hladina cholesterolu, nadváha a kalený krvné cievy; vhodný pre ľudí s diabetom; pre matky s nízkym prsníka dodávok mlieka; pre deti a mladých dospelých; pre tých s zápal dýchacích ciest, hlieny, kašeľ a astma. Tofu je tiež vhodný pre ľudí staroby; odporúča sa jesť s alkoholom, pretože tofu obsahuje cysteín, ktorý môže urýchliť detoxikáciu alkoholu v tele, a znížiť škody na pečeni, chráni pečeň.

Tofu je relatívne vysoký obsah bielkovín, asi 10,7% pre pevné tofu a 5,3% pre mäkké andquot; silkenandquot; tofu s približne 5% a 2% tuku resp. ako percento hmotnosti.

Vyšetrovanie